Giriş yardım

Sitemizde yardım almak isteyen kullanıcılarımıza özel olarak hazırlanan Online destek sistemi sizlere daha iyi hizmete verebilmek icin ve online yardım yapabilmek icin hazırlanmıştır.

 

Sesli sohbet yapmak için buradan  activex indirebilirsiniz

Videolu anlatım hazırlanmaktadır…..

Not: Bu eklenti sadece masaüstü bilgisayarlar için ve laptop lar içindir.

1.Bölüm: Oda ve Görev Başvurusu

Bu bölümden sitemizde oda yada görev almak isteyen kullanıcılarımız ve görevlilerimiz faydalanabilir.Ayrıca görevlilerin yetkileri yada sahip oldugu haklar hakkında bilgi alabilirsiniz.Basvuru destek bölümü editörlerimiz Alper ve Crow.

2.Bölüm: Ban ve Gag Sorunu Yaşıyorum

Bu bölümde Sitemizde sebebsiz ban,gag aldıgınızı düşünüyorsanız lütfen bu sisteme giriş yaparak editörümüze şikayetinizi belirtiniz.Sitemizde özelinizden rahatsız ediliyorsanız yada tehdit,küfür gibi hakaretlere mağruz kaldıysanız lütfen sesli kısımda bulunan canlı destek servisimize tıklayarak yardım isteyiniz.

3.Bölüm Yönetim Destek Bölümü

Bu bölümden şikayetçi olduğunuz görevlilerimizi belirtebilir yardım alabilirsiniz.Ayrıca sitemize girişlerde sorun yaşıyorsanız yada sitemizde görevli olmak istiyorsanız yine bu bölümden yardım alabilirsiniz.Yönetim editörlerimiz: MAVİ KESKİN ALpeR

4.Bölüm Site Sahibi (MAVI)iletişim: Site sahibine ulaşamıyorum sorunumu iletemiyorum diyorsanız yine bu bölümden Mavi beyi online gördügünüzde yazıp yardım alabilirsiniz.

Degerli kullanıcılarımız ve görevlilerimiz Bu bölüm yardıma ihtiyacı olan tüm kullanıcılarımıza ve görevlilerimize hizmet icin acılmış olup, sırf laf olsun diye giriş yapmayınız ve editörlerimizi rahatsız etmeyiniz.Teşekkürler Seslidunya ailesi.