Sesli sohbet Sistem ban

Yardım 6 Yorum23 Kasım 2015 213216 Görüntüleme

Sitelerinin cogunda kullanıcıların yaşadıgı büyük sorunların başında gelen sistem ban ve sistem engel sorunu cözümünü anlatmaya calışacagız. Sohbet sitelerinde bu sorun yıllardır var olan bi sorun olsada bizim sitemiz harici sitelerde eger sistem ban aldıysanız siteye giremezsiniz.Yani sistem ban acıcak sizlere yardım edicek birilerini bulmanız neredeyse imkansız.

Sistem ban cözümü: Sistem ban alan kullanıcılarımız siteye girmeyi denediklerinde ekranlarında genelde YOU yazısı cıkmaktadır. Sistem ban alan kullanıcılarımızın yapması gereken şey;sitemizin ana sayfanın en üstünde yer alan canlı destek butonuna tıklayınız.Daha sonra ordaki canlı destek ekibimizden sistem ban aldıgınızı ve ip numaranızı veriniz.Daha sonra sizlere mutlaka yardım edilecektir.

Sistem mute sebebi: Yukarda belirttigimiz gibi cogunlukla düşmelerden kaynaklı olup,bazı kullanıcılarımızında tarayıcısından kaynaklıdır.Vista yüklü ve windows 7 yüklü olan bazı leptop ve bilgisayarlarda’da bu sorun yaşanmaktadır. Bu sorun kalıcı bir sorun olmayıp sitemize ilkkez giren kullanıcılarımızda görülmektedir.

Sistem mute cözümü: Sistem mustesi almış iseniz yapmanız gereken sorun odamıza giderek sistem mutesi aldıgınızı belirtmeniz ve tüm odalarda sizi acmanızı rica etmeniz gerekmektedir.